Ostatnia aktualizacja: 2019.07.24r

Spis treści:

A. Kontakt i/lub spotkanie do wyboru: orientacyjne, wykupienie terminu, wyjazd od razu.


Spotkanie wstępne/orientacyjne (żeby zaoszczędzić czas i kasę), zanim kupi Pani/Pan super okazję w Polsce lub zanim pojedzie Pani/Pan 300km do niby pięknej lalki,

a dla osób zdecydowanych od razu spotkanie wyjazdowe:Zapraszam serdecznie na dni otwarte
(proszę się umówić wcześniej przez SMS,FB)
Spotkanie ok. 60 minut, u mnie W-wa Bemowo

vis a vis McDonald's na ul. Wrocławskiej 23
(większy parking) w co trzeci tydzień:
niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
na godzinę: 06:00, 07:00, 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00.
Jest możliwość wyjazdu od razu po spotkaniu,
(przyjezdnych odbieram z Dworca Zachodniego).

Podczas spotkania w dzień otwarty
lub u Pani/Pana zawsze:


1. Ocenię stan aut i skonsultujemy do 8 ogłoszeń wybranych przez Panią/Pana,

2. Wypełnimy formularz Pani/Pana gustu, potrzeb i eksploatacji,

3. Zastanowimy się nad mało awaryjnymi lub właściwymi modelami dla Pani/Pana,

4. Zorientuję się w bazie danych według Pani/Pana formularza:

a. ile najmniej trzeba zapłacić za szukany stan samochodu i do tego do wyboru:
- rok produkcji (czasem 3 lata młodszy),
- wersję silnikową,
- wersję wyposażenia,
- model karoserii,

b. jaki można kupić w danej cenie do wyboru:
- stan samochodu,
- rok produkcji (czasem 3 lata młodszy),
- wersję silnikową,
- wersję wyposażenia,
- model karoserii,

5. Jest możliwość na spotkaniu:

a. umówić się na zobaczenie osobiście pojazdów

b. umówić się na sprawdzenie osobiście pojazdów

c. umówić się na jazdy testowe osobiście pojazdów

d. wyjechać od razu po spotkaniu w trasę z wyszukaniem online w trakcie zdrowych (stan minimum 4,2*), zobaczyć do 20 aut, sprawdzić (około 3 godziny) do 8 najlepszych aut

e. wykupić prywatny skomponowany wyjazd w terminie do 3 tygodni, z wyszukaniem najzdrowszych aut (stan minimum 5,4*) lista 40 do 200 najciekawszych pojazdów, z 16 baz danych i 6 mln aut, zobaczyć średnio 1.200 ogłoszeń według Pani/Pana priorytetów w średnio 7 dni, wyjazd Z lub BEZ osoby kupującej, zobaczyć do 40 aut, sprawdzić (około 3 godziny) do 8 najlepszych aut,
Z lub BEZ osoby Pani/Pana toważyszacej (gdy wyjazd jest Z osobą towarzyszącą odbieram również z Dworca Zachodniego w Warszawie lub dojadę, sprowadzamy auta m.in. dla salonów autoryzowanych lub dla osób z miast:
Szczecin, Piła, Koszalin, Ustka, Gdańsk, Krynica Morska, Malbork, Orzysz, Mrągowo, Augustów, Suwałki, Bydgoszcz, Gniezno, Toruń, Sierpc, Mława, Płońsk, Ciechanów, Ostrołęka, Lublin, Chełm, Zielona Góra, Jarocin, Łódź, Częstochowa, Wałbrzych, Wrocław, Opole, Bytom, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Kraków, Zakopane, Nowy Sącz, Tarnów, Rzeszów, po dopłacie też zapłaconej z góry za paliwo 6,5L/100km lub 15,5L/100km).
Przy wyjeździe BEZ osoby kupującej spisanie umowy powierniczej, kolorowa kopia dowodu, kasa na koszty i na auto lub kasa na koszty i na zaliczkę za auto 1000 euro.
Po przejżeniu aut i zlokalizowaniu najlepszych dwóch zrobię po 60 zdjęć wad, w tym foto z vinem i wyślę je do osoby kupującej razem z raportem widocznego stanu: mechaniki zimnej, mechaniki ciepłej, karoserii, wnętrza, techniki i z jazdy testowej.
Kupująca osoba zdecyduje który woli, podjadę do wybranego przez kupującą osobę auta, sprzedawca wyśle do kupującej osoby umowę kupna-sprzedaży na E-mail. Kupująca osoba wydrukuje, podpisze i odsyła umowę do sprzedawcy, resztę kasy kupująca osoba płaci bezpośrednio do sprzedawcy na podstawie umowy kupna sprzedaży między sprzedającym a kupującą osobą).
Odbiór pojazdu jest możliwy po zaksięgowaniu wpłaty (najdłużej jest przy salonach autoryzowanych, trzeba czasami czekać 5 do 10 dni roboczych, ponieważ wpłaty idą przez centralę danej marki np.: Audi, Bentley, Bmw, Bugatti, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, DS, Ferrari, Fiat, Ford, GMC, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Lamborghini, Lancia, Lexus, Maserati, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel/Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota, Vw, Volvo, a nie bezpośrednio do sprzedajacego salonu samochodowego).
Rejestracja i ubezpieczenie - wyrabiamy od razu po odbiorze pojazdu, średnio w ciągu 30minut.
Powrót do kraju do wyboru - może Pani/Pan wrócić osobiście lub pod wskazany w umowie adres: ja poprowadzę; poprowadzi nasz kierowca; transport na lawecie; hurtowe zakupy transport na LOHR4/LOHR8.

f. wykupić (jest możliwość odbioru do 30 km od trasy A2 Warszawy - Słubice) handlowy najbliższy wyjazd w terminie do 3 tygodni żeby zobaczyć do 10 aut najciekawszych i sprawdzić do 4 aut najlepszych i kupić najlepszy (stan minimum 2,5* Niemcy Wschodnie lub minimum 3.0* Niemcy Zachodnie w dużo lepszej cenie), na życzenie z wyszukaniem najzdrowszych (stan minimum 3,5* Niemcy Zachodnie jeszcze lepszy stan w lepszych cenach - naprawdę się opłaca poświęcić średnio 1 dodatkowy dzień) lista najciekawszych 40 do 200 aut, z 16 baz danych i 6 mln aut, zobaczyć średnio 1.200 ogłoszeń według Pani/Pana priorytetów w średnio 7 dni, wyjazd Z osobą kupującą w grupie z jednym lub dwoma niezależnymi handlarzami, których dobieramy osobiście, gdy auta dla nich są w tych samych lokalizacjach, żeby wyjazd trwał możliwie najkrócej.